Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w szybki sposób usuną te problemy i znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie naszego narządu.
Rezultatem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

Marvel contest of...

Games are definitely celebrated to all folks, because ...

sprzedaż mieszkań Lublin

Jeśli chcemy sprzedać mieszkanie możemy zrobić kilka zdjęć ...