Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, które używane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z wielu różnych dziedzin, jakie obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których produkty można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony materiały i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie są też firmy krajowe, producenci następujących marek np. Zhermapol czy Chema.
Oferowane produkty jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

Marvel contest of...

Games are definitely celebrated to all folks, because ...

eichenboden

Perfekcyjne projekty wobec remontu wolno wziąć pod uwagę ...